PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ

GRUDZIĄDZ

centrum łukawski grudziądz

Agata Dwojacka

Specjalista psychoterapii uzależnień

Rejestracja telefoniczna:
+48 725 793 725

Specjalista psychoterapii uzależnień Agata Dwojacka – Cennik

Centrum Medyczne Grudziądz

Agata Dwojacka

Specjalista psychoterapii uzależnień

Rejestracja telefoniczna:
+48 725 793 725

Konsultacja psychoterapeuty uzależnień
150 zł

O mnie

Terapia dla mnie to nie walka z nałogiem, to rozwój! I to jest dla mnie najcenniejszą rzeczą we współpracy z moimi Klientami. Fascynujące jest jak przy stworzeniu sprzyjających, bezpiecznych warunków człowiek może dokonać wglądu w siebie, odkryć swoje potrzeby, pasje i podążać za ich realizacją, wie czego chce od życia – to właśnie jest dla mnie motywacją do działania. Uwielbiam przyglądać się jak człowiek przełamuje własne wewnętrzne bariery.

Terapia indywidualna:
– osób uzależnionych behawioralnie (pracoholizm, seksoholizm, hazard, zaburzenia odżywiania), uzależnionych od substancji (narkotyki, alkohol, leki) oraz osób problematycznie korzystających z Internetu
– nastolatków uzależnionych bądź eksperymentujących z używkami
– osób współuzależnionych

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Szkolenie ukończyłam w Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku. Tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej zdobyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. By móc efektywniej współpracować z osobami, które potrzebują zmiany ukończyłam szereg szkoleń w tym z Dialogu Motywującego w PTDM, z zakresu pracy z młodzieżą z problemem e-uzależnień czy też studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam również certyfikat animatora profilaktyki. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w: Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym, Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnień oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień z długoterminową terapią. Aktualnie współpracuję w Ośrodku z terapią krótkoterminową, gdzie prowadzę grupy terapeutyczne oraz terapie indywidualne.