PSYCHOTERAPIA UZALEŻNIEŃ

GRUDZIĄDZ

Centrum Medyczne Grudziądz

Agata Dwojacka

Specjalista psychoterapii uzależnień

Rejestracja: tel. 725 793 725

Cennik – specjalista psychoterapii uzależnień

Konsultacja psychoterapeuty uzależnień 150 zł

  Agata Dwojacka

  Centrum Medyczne Grudziądz

  Terapia dla mnie to nie walka z nałogiem, to rozwój! I to jest dla mnie najcenniejszą rzeczą we współpracy z moimi Klientami. Fascynujące jest jak przy stworzeniu sprzyjających, bezpiecznych warunków człowiek może dokonać wglądu w siebie, odkryć swoje potrzeby, pasje i podążać za ich realizacją, wie czego chce od życia – to właśnie jest dla mnie motywacją do działania. Uwielbiam przyglądać się jak człowiek przełamuje własne wewnętrzne bariery.

  Terapia indywidualna:
  – osób uzależnionych behawioralnie (pracoholizm, seksoholizm, hazard, zaburzenia odżywiania), uzależnionych od substancji (narkotyki, alkohol, leki) oraz osób problematycznie korzystających z Internetu
  – nastolatków uzależnionych bądź eksperymentujących z używkami
  – osób współuzależnionych

  Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Szkolenie ukończyłam w Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku. Tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej zdobyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. By móc efektywniej współpracować z osobami, które potrzebują zmiany ukończyłam szereg szkoleń w tym z Dialogu Motywującego w PTDM, z zakresu pracy z młodzieżą z problemem e-uzależnień czy też studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam również certyfikat animatora profilaktyki. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w: Młodzieżowym Ośrodku Terapeutycznym, Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnień oraz w Ośrodku Leczenia Uzależnień z długoterminową terapią. Aktualnie współpracuję w Ośrodku z terapią krótkoterminową, gdzie prowadzę grupy terapeutyczne oraz terapie indywidualne.